تبلیغات شما اینجا

فروش ادویه ترکیبی

فواید و خواص انبه (Mango)

انبه محتوی مواد مغذی و تقویت کننده روده است. هضم آن، بسیار آسان است. اگر مشکل معده یا سوء هاضمه دارید، انبه مصرف کنید که محتوی مقادیر زیادی ویتامین C و کلسیم است. در هند برای جلوگیری از خونریزی، تقویت قلب و مغز مصرف می شود. به علت فراوانی آهن، نقش سازندگی خون دارد. توصیه می شود افرادی که از کم خونی رنج می برند، انبه مصرف کنند. برای خانمها در طول دوران بارداری و عادت ماهانه مفید است.

فواید انبه

انبه

انبه حاوی ویتامین های مختلفی است. ویتامین A یا بتاکاروتن محافظ پوست و مخاط بویایی است، چشم را تقویت و سوخت و ساز را تنظیم می کند. انبه یکی از غنی ترین منابع بتاکاروتن است. بتاکاروتن، آنتی اکسیدان بسیار قوی است که ضد رادیکال های آزاد عمل می کند. یک انبه بیش از نیاز روزانه شما بتاکاروتن دارد. خانواده ویتامین B تقویت کننده سیستم عصبی است و به بدن کمک می کند تا با استرس مقابله کند. در ساخته شدن رنگدانه مو و پوست مؤثر است.

ویتامین E آنتی اکسیدان است و ویتامین باروری نامیده می شود. انبه به علت داشتن منیزیم و پتاسیم برای کاهش فشار عصبی و داشتن آرامش روحی مؤثر است. زیرا اسید آمینه و تریپتوفان دارد و پیش ساز در تولید سروتونین یا هورمون شادی است.

آنزیم های بسیاری در آن وجود دارد مثل ماگنه فرین که سبب می شود میوه در برابر حشرات در امان بماند. این آنزیم ها به تنظیم سوخت و ساز کمک و روده را پاک سازی می کنند.

اسید آمینه موجود در انبه قابل توجه است. ، گلوتامین اسید،

ماده مغذی مورد مصرف مغز است، که به تمرکز و بهتر شدن حافظه کمک می کنند.

2 Responses to فواید و خواص انبه (Mango)

  • سلام
    عالی بود
    ی سوال داشتم خوردن مانجوهای اماده هم در بارداری همین فواید داره یا خوب نیس

    • منگو یا همان انبه
      متاسفانه خیر محصولات شرکتی با مواد زیادی ترکیب میشن تلاش کنید همه چیز رو طبیعی مصرف کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تبلیغات شما اینجا

فروش ادویه ترکیبی